e-mail: info@3pommes.cztelefon: 257 211 458mobil: 728 967 850

kdo se o vás bude starat

Hana Amrouche

ředitelka školky. Má celoživotní praxi v mateřských školách v zahraničí i v České republice. Francouzština je jejím druhým jazykem. Je duší celého projektu.

Zihend Belaidi

Pochází z Alžíru, je matkou dvou dětí. Vystudovala obor dětská zdravotní sestra. O děti ve školce se stará od roku 2003. Vyučuje francouzštinu pro předškoláky. Má velmi ráda děti, je jejich dobrá kamarádka, ale umí být i přísná.

Zdenka Beková

Pracovala několikrát jako au-pair ve Francii s dětmi ruzného věku. Od roku 2003 se věnuje dětem ve školce, práce s dětmi je jejím velkým koníčkem

Farida Mekhalfia-Rahmouni

Je rodilá mluvčí pocházející z Alžíru, kde vystudovala vysokou školu. Je maminkou tří dětí a v České republice pracovala v několika soukromých školkách s výukou francouzského jazyka. Ovládá také perfektně anglický jazyk. Je veselá a práce s dětmi je jejím koníčkem.

Paed.Dr. Ivana Rezková, logopedie

Profesní kariéru zahájila jako diplomovaná dětská sestra v Thomayerově nemocnici a dále jako vedoucí sestra jeslí. Vystudovala PedF.UK – obor biologie, speciální pedagogika-logopedie a psychopedie. Složila rigorózní zkoušku. Poté začala pracovat jako učitelka a posléze ředitelka škol pro sluchově postižené, dále Jako ředitelka školy pro děti s mentálním postižením a autismem. Po odchodu do důchodu pracovala jako logopedka ve Speciální mateřské škole „Sluníčko! A v MŠ Lochkov.

Karolína Šlesingerová - taneční kroužek

Je diplomovaný specialista sociální pedagogiky a trénerem tance III. třídy. Po absolvování tanečního studia Emotion se stala jeho lektorkou. Zúčastnila se roční stáže na Institutu umění Indonésie, kde obdržela certifikát v specializaci Balijský tanec. Má dlouhodobou praxi v práci s dětmi.

Marie Kamínková

Studuje sociální pedagogiku. Učí děti hudební výchovu. Má za sebou gymnázium s hudebním zaměřením. Nějaký čas strávila ve Francii a také se zúčastnila programu Erasmus v Paříži. Mimo jiné hlídá děti ve francouzských rodinách v Praze.

Vojtěch Otčenášek, Dis.

Je výtvarník pracující jako malíř a ilustrátor knížek nejen pro děti. Věnuje se i arteterapii(tvorbě s postiženými klienty) a snaží se rozvíjet dětskou fantazii tvůrčí prací.Je to pro něj důležité protože ví jak je tato schopnost nedocenitelná.

Soraya Belaidi

administrativní a organizační záležitosti

Ramdane Belaidi

jednatel společnosti